کابینت های گلاس چه رنگی خوبه؟ معرفی رنگ های پرطرفدار کابینت هایگلاس

آشنایی با بهترین و پرطرفدارترین رنگ‌های کابینت های گلاس

درخشندگی و انعکاس نور یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کابینت‌های هایگلاس است؛ بنابراین رنگی که برای این کابینت‌ها انتخاب می‌شود اهمیت بالایی دارد. به‌دلیل تنوع رنگی بالا بسیاری از افراد با این چالش روبه‌رو هستند که کابینت های گلاس چه رنگی خوبه! برای انتخاب مناسب‌تر و راحت‌تر ما در این مقاله با بررسی ویژگی‌های رنگ‌ها و کابینت‌های های‌گلاس به این سوال پاسخ خواهیم داد. اگر به دنبال این هستید که با‌توجه‌به سبک دکوراسیون آشپزخانه بهترین را برای کابینت‌هایتان انتخاب کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

با کابینت‌ های گلاس سفید آشپزخانه‌ای روشن و دلباز خواهید داشت

بسیاری معتقدند که سفید پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس است. زیرا رنگ سفید به‌خوبی نور را بازتاب می‌دهد. اگر منبع نور مناسب برای روشنایی آشپزخانه ندارید این ویژگی برای تامین نور به کمکتان می‌آید. همچنین با استفاده از رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه فضاهای کوچک دلباز‌تر نشان داده می‌شوند. این رنگ ظاهری زیبا و تمیز به آشپزخانه می‌بخشد. رنگ سفید هرگونه لکه و کثیفی را به‌سرعت نشان می‌دهد. به‌این‌ترتیب می‌توانید در اولین فرصت برای رفع کثیفی‌ها اقدام کنید و خیالتان از بابت تمیزی آشپزخانه راحت باشد. 

یک ویژگی مثبت دیگر رنگ سفید این است که هماهنگی بالایی با انواع سبک‌های مدرن، مینیمال و نئوکلاسیک دارد. همچنین این رنگ به‌راحتی با هر رنگی ترکیب می‌شود؛ بنابراین اگر تمایل به استفاده از کابینت‌های یک‌دست ندارید، در کنار رنگ سفید می‌توانید از انواع رنگ‌ها هم‌چون سبز، آبی، کرم و مشکی استفاده کنید.

آشپزخانه‌ای روشن و دلباز با کابینت هایگلاس سفید

آشپزخانه‌ای جذاب‌تر با کابینت های گلاس مشکی 

کسانی‌که به رنگ‌های خنثی علاقه‌دارند و طرفدار سادگی هستند، معمولا نمونه‌های مشکی کابینت هایگلاس را می‌پسندند. رنگ‌های خنثی انتخاب مناسبی برای آشپرخانه‌های مدرن و مینیمال هستند. استفاده از رنگ مشکی جذابیت فضا را بیشتر می‌کند. با انتخاب کابینت های گلاس مشکی می‌توان تضاد جذابی میان کابینت‌ها و وسایل آشپزخانه ایجاد کرد. 

البته این رنگ بازتاب نور مناسبی ندارد؛ بنابراین اگر آشپزخانه‌ای کوچک و تاریک دارید، استفاده از رنگ مشکی برای کابینت های گلاس انتخاب مناسبی نیست. برای جلوگیری از یکنواختی محیط بهتر است که کابینت‌ها یکدست مشکی نباشند. استفاده از رنگ‌های سفید و قرمز در کنار رنگ مشکی برای طراحی کابینت آشپزخانه ترکیب جذابی ایجاد می‌کنند. همچنین برای ایجاد تضاد می‌توانید از رنگ‌های روشن برای کفپوش یا دیوارها استفاده کنید.  

کابینت های گلاس مشکی انتخابی جذاب برای آشپزخانه

کابینت های گلاس طوسی؛ انتخابی مناسب برای آشپزخانه‌های کوچک 

کار در آشپزخانه‌ای که فضای دلباز و تمیزی دارد لذت‌بخش‌تر است. با سفارش کابینت های گلاس به رنگ طوسی نور به خوبی بازتاب داده می‌شود. به‌این‌ترتیب فضایی دلباز، درخشان و تمیز خواهید داشت. ظرافت و سادگی یکی‌ دیگر از ویژگی‌های مهم رنگ طوسی است. 

طوسی بهترین رنگ کابینت هایگلاس برای آشپزخانه‌هایی به سبک مدرن و مینیمال است. طوسی در دسته رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرد و به‌خوبی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شود. این ویژگی یکی از دلایلی است که طوسی را به بهترین رنگ کابینت های گلاس تبدیل کرده است. با ترکیب رنگ طوسی با سفید یکنواختی و حس دلمردگی از فضای آشپزخانه دور می‌شود.

رنگ خنثی کابینت هایگلاس انتخابی مناسب برای آشپزخانه‌های مینیمال

بازتاب بیشتر نور با کابینت های‌گلاس کرم 

یکی از دلایل تمایل بالای افراد برای نصب کابینت های گلاس با رنگ‌های خنثی هم‌چون کرم ریسک پایین است. این رنگ‌ها به خوبی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شوند و برای هر سبک دکوراسیونی، از کلاسیک گرفته تا مدرن، مناسب هستند. رنگ کرم حین خنثی بودن گرما و روشنی خاصی به محیط می‌بخشد. استفاده از رنگ سفید کنار کابینت‌های هایگلاس کرم انتخاب مناسبی برای آشپزخانه‌های به سبک مدرن و مینیمال است. اگر هم از طرفداران سبک کلاسیک هستید، با اضافه کردن رنگ قهوه‌ای به کابینت‌های هایگلاس کرم آشپزخانه‌ای شیک به سبک کلاسیک خواهید داشت. 

قهوه‌ای و کابینت هایگلاس طرح چوب؛ انتخابی که هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود

یکی از ویژگی‌های مثبت کابینت های گلاس تنوع رنگی بالا است؛ بنابراین به‌راحتی برای هر سبک دکوراسیونی می‌توانید گزینه مورد‌نظر و دلخواهتان را انتخاب کنید. این کابینت‌ها در طیف‌های رنگی مختلف سرد، گرم و خنثی طراحی و تولید می‌شوند. یکی از رنگ‌های سنتی و مورد‌علاقه افراد برای کابینت رنگ قهوه‌ای است. به همین دلیل در پاسخ به سوال «کابینت های گلاس چه رنگی خوبه» نباید این رنگ را نادیده گرفت. 

با استفاده از کابینت های گلاس قهوه‌ای در آشپزخانه حس آرامش طبیعت را می‌توان به محیط منتقل کرد. این رنگ همیشه مورد‌توجه طراحان و مصرف‌کنندگان بوده است. هرگز از مد نمی‌افتد و  معمولا افراد به سختی از آن خسته می‌شوند. همچنین به‌راحتی می‌توانید رنگ‌ قهوه‌ای را با رنگ‌های دیگر ترکیب کنید. این رنگ برای سبک دکوراسیون مدرن، مینیمال و نئوکلاسیک نیز مناسب است؛ اما بیشتر در آشپزخانه‌هایی به سبک کلاسیک به کار می‌رود.

کابینت های گلاس قرمز درخشش و جذابیت محیط را دوچندان می‌کند

یکی از رنگ‌هایی که در پاسخ به سوال «کابینت های گلاس چه رنگی خوبه» باید مورد بررسی قرار گیرد، رنگ قرمز است. اگر می‌خواهید شادابی و انرژی را به فضای آشپزخانه بیاورید، کابینت های گلاس قرمز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در‌صورت انتخاب این رنگ برای کابینت هایگلاس به چند نکته توجه داشته باشید. رنگ قرمز برای آشپزخانه‌های بزرگ و مدرن انتخاب مناسبی هستند. ممکن است کابینت رنگی در بلند‌مدت خسته‌تان کند. به‌این‌ترتیب بعد از مدتی مجبور به تعویض کابینت‌ها خواهید شد. اگر چندان اهل ریسک و تغییر نیستید بهتر است سراغ رنگ‌های کم‌ریسک‌تر مثل سفید و کرم بروید.

قرمز رنگی جسورانه و متفاوت برای کابینت‌های هایگلاس

انتخاب رنگ ایده‌آل برای کابینت هایگلاس با‌توجه‌به سبک دکوراسیون

در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم که «کابینت های گلاس چه رنگی خوبه». یک ویژگی مهم این مدل کابینت‌ها درخشش و شفافیت است. به‌ همین دلیل معمولا رنگ‌های روشن را برای کابینت‌های های گلاس انتخاب می‌کنند. زیرا به خوبی نور را بازتاب می‌دهند. این کابینت‌ها در انواع مدل‌های مات، براق، اکلیلی، پلی گلاس و لامه گلاس و در رنگ‌بندی‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. به همین دلیل برای هر سبک دکوراسیون و سلیقه‌ای مناسب هستند.   

برای نصب و بدون واسطه کابینت های گلاس دلخواهتان مجموعه دکورین کنار شما است. کارشناسان ما کار طراحی و نصب کابینت متناسب با فضای آشپزخانه را از صفر تا صد برایتان انجام خواهند داد. برای دریافت مشاوره از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید. 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابینت های گلاس چه رنگی خوبه؟ معرفی رنگ های پرطرفدار کابینت هایگلاس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به دکورین می‌باشد.

✖ بستن

دریافت مشاوره رایگان

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

نام نام خانوادگی
شماره تماس