سفارش کابینت

سفارش کابینت

سفارش کابینت

سفارش کابینت ملزم به ارائه اطلاعاتی است که باید مشتریان در اختیار تیم دکورین قرار دهند. اطلاعاتی از سبک، طرح، متراژ و رنگ کابینت مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن بررسی و قیمت نهایی را به شما اطلاع دهیم.

جهت سفارش و ساخت کابینت آشپزخانه باید ابتدا اطلاعاتی را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید، این اطلاعات شامل:

1- تعیین نیاز و طراحی مد نظر: قبل از هر اقدامی تعیین نمایید دقیقا هدفتان از طراحی کابینت چیست؟ میخواهید فضای آشپزخانه بزرگ تر شود؟ یا می خواهید کابینت های بیشتری داشته باشید یا صرفا هدف نوسازی و زیبایی آن است؟ یا شاید ترکیبی از همه این موارد را در نظر دارید. در کل حتما خواسته خود را مشخص کنید تا در طراحی کابینت آشپزخانه توجه بیشتری به آن شود.

2- متراژ: قبل از ساخت کابینت باید اطلاعاتی از قبیل تعداد کابینت ها و متراژ دقیق آشپزخانه و وسایل آن را محاسبه کرده باشید. برای مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتری می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

3- انتخاب متریال:  در زمان سفارش کابینت حتما به صورت دقیق متریال مدنظر خود را تعیین کنید. متریال مربوط به جنس بدنه، جنس صفحه روی کابینت، جنس دستگیره ها یا حتی تعیین نوع دستگیره و … را مشخص نمایید. انتخاب متریال خوب هم بر روی کیفیت و هم قیمت کابینت تاثیر گذار است.

4- سبک کابینت: ابتدا سبک کابینت مورد نظرتان را انتخاب کنید. انواع سبک های کابینت شامل مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک و گاهاً ترکیبی از مدرن و اروپایی و امثالهم را می توانید انتخاب کنید. تمام نمونه کارهای این سبک ها را می توانید در سایت دکورین مشاهده کنید.

5- طراحی کابینت: متناسب با فضای آشپزخانه باید کابینت ها طراحی شوند. تعداد کابینت و فضای مدنظر را مشخص کنید. همچنین نوع کابینت مورد نظر که شامل کابینت کنجی، کابینت ایستاده یا زمینی یا کمدی و یا ترکیبی از همه را تعیین کنید. برای طراحی کابینت می توانید به طراحان حرفه ای دکورین اعتماد کنید.

6- ثبت سفارش کابینت: در نهایت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا برای مشاوره درباره ی طراحی، سفارش و نصب کابینت آشپزخانه از طریق فرم موجود در صفحه اقدام نمایید. تیم دکورین درخواست شما را بررسی و در سریع ترین زمان با شما تماس خواهد گرفت.

 

سوالات متداول

پاسخ به تمامی سوالات احتمالی شما! در صورت پیدا نکردن پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

01چه کابینت هایی در دکورین گروپ ساخته می شود؟

همه نوع کابینتی توسط تیم دکورین ساخته می شود.از جمله کابینت های آشپزخانه کنجی، جزیره ای و کابینت یخچال، فر توکار و. زیر ظرفشویی و ..

02ساخت کابینت چقدر زمان می برد؟

بعد از عقد قرار داد به نسبت تعداد کابینت های درخواستی؛ حدود دو الی سه هفته زمان می برد تا کابینت ساخته و آماده نصب شوند.

03برای ثبت سفارش کابینت نیاز به پرداخت هزینه است؟

بله بعد از توافق و عقد قرار داد، مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سفارش کابینت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به دکورین می‌باشد.

✖ بستن

دریافت مشاوره رایگان

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

نام نام خانوادگی
شماره تماس