دربـــــــاره دکورین

شرکت دکورین با نام تجاری گروه دکورین متشکل از گروهی از طراحان خلاق و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرا انواع کابینت، کمد و بازسازی آشپزخانه است.

واردات و اخذ نمایندگی ورق های ام دی اف

مجموعه دکورین فعالیت خود را در سال 1383 به عنوان پخش و فروش انواع محصولات و فراوردهای چوبی از قبیل ام دی اف ، نئوپان و … به صورت گسترده آغاز نموده است. این مجموعه در سال 1388 برای اولین بار در ایران، موفق به واردات ورق های ام دی اف از کشورهای اروپایی و آسیایی گردید. همچنین نمایندگی رسمی برندهای معروف اروپایی از جمله برندهای “آلویک “، “نیمن”، “ایگر”، “کلیاف” و برندهای ترکیه ای شامل “ای جی تی”، “ایشیک کاستامانو”، “یلدیز”، “واناچای تایلند” و برندهای داخلی شامل “اکسترا”، “ویسپان”، “آرین سینا” را اخذ و به واسطه آن توزیع ورق بین همکاران را آغاز نمود. این اقدامات باعث معروفیت بیشتر در بین همکاران و پیشی گرفتن از رقبا گردید.

ورود به حوزه ساخت و تولید مصنوعات چوبی

مجموعه دکورین در اواخر سال 1391 به حوزه ساخت و تولید مصنوعات چوبی ورود نمود. دکورین بواسطه نمونه کارهای موفق و طراحی های منحصر بفرد و مدرن توانسته است؛ رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نماید. از ارزش های تیم دکورین می توان به مشتری مدار بودن، مسئولیت پذیری، خدمات پس از فروش و پشتیبانی، کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آن اشاره نمود.

طراحی، نصب و سفارش انواع کابینت
مسیر اجرای پروژه

ما در دکورین از طراحی تا اجرا در کنارتان هستیم

01020304

01.بازدید از محل

02.طراحی 3 بعدی

03.ساخت کابینت

04.نصب و اجرای پروژه

جوایز و افتخارات دکورین

دکورین متشکل از طراحان و نصاب های حرفه ای کابینت با مدرن ترین ابزارآلات است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به دکورین می‌باشد.

✖ بستن

دریافت مشاوره رایگان

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

نام نام خانوادگی
شماره تماس